Blog Nejfuton.cz

Novoroční soutěž o skvělé ceny!

Terézia Palaščáková 4.12.2019

novoroční soutěž

Nový rok, nové předsevzetí… U nás připočtěte i soutěž a dárky!

Zašlete nám na email minimálně 4 kvalitní fotky našich produktů a vyhrajte skvělé ceny + 2 polštáře zdarma!

UPOZORNĚNÍ: Soutěž jsme prodloužili znovu o měsíc, příspěvky můžete zasílat až do 18.6.! Vyhlášení soutěže proběhne 5.7.2020.

Aby jsme mohli udělat radost všem našim zákazníkům, rozhodli jsme se, že okrem soutěže bude možné vyhrát skvělé ceny i tak!

Každý, kdo nám pošle 4 krásné fotky svého bydlení a odpočinkové zóny s našimi produkty na náš email nejfuton@nejfuton.cz, dostane dva kvalitní přírodní polštáře z bavlny (skvělé jako doplněk k pohovce nebo pod hlavu, když v noci spíte) ve velikosti 30x30cm celkem zdarma včetně dopravy! A rovněž Vás necháme vybrat si barvu nebo možnost prošití knoflíkem 🙂

Zapojení do soutěže není podmínkou!

polštáře

Co je třeba udělat, pokud jste si přišli pro výhru v soutěži?

Zašlete nám na email nejfuton@nejfuton.cz čtyři kvalitní fotky našich produktů a požádejte o zapojení do soutěže!

My fotky na našem blogu zveřejníme a spustíme hlasování přesně na 2 týdny.

Před koncem soutěže se hlasování uzavře a výherci se mohou těšit na štědré výhry!

Nezapomeňte zapojit své přátele, sdílet příspěvek na sociálních sítích a snažit se získat co nejvíce hlasů!

Výherní ceny:

1. místo – kupón v hodnotě 2000 Kč + bavlněný potah na matraci zdarma

2. místo – kupón v hodnotě 1000 Kč + polštář na sezení Zafu zdarma

3. místo – kupón v hodnotě 500 Kč + 2 bavlněné dekorační polštáře 40x55cm zdarma

Stručné pravidla soutěže:
  • Soutěž se uskuteční v termínu od 1.1.2020 do 1.4.2020 s možností posledního přihlášení do soutěže dne 17.3.2020. Vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční dne 1.4.2020 na firemním Facebooku a na tomto blogu.
  • Pokud fotografie nebudou odpovídat standardům (tedy nebude na nich dobře vidět produkt, budou zamlžené, příliš tmavé nebo světlé apod.), provozovatel soutěže si vyhrazuje právo neuveřejnit soutěžní fotky na blog.
  • Po zaslání fotek na email nejfuton@nejfuton.cz se bude provozovatel snažit co nejdříve přidat soutěžní příspěvek na blog a Facebook. Po zveřejnění soutěžních fotografií bude soutěžící kontaktován znovu zpětně na email, aby bylo jasné, kdy přesně hlasování začalo a kdy je možné příspěvek začít sdílet.
  • Výherci budou kontaktováni po ukončení soutěže a vyhlášení výsledků písemně pomocí emailu, zároveň budou výsledky soutěže zveřejněny i na Facebooku a blogu.
  • Za účelem ověření splnění předpokladů pro získání výhry v soutěži a za účelem realizace výhry bude výherce provozovatelem kontaktován s žádostí o upřesnění či verifikaci jím poskytnutých informací, včetně ověření totožnosti soutěžícího. Na každou takovouto žádost je výherce povinen zareagovat nejpozději do týdne od jejího odeslání provozovatelem, jinak jeho právo na výhru zaniká.
Tipy pro vás od nás:
  • Snažte se zachytit produkty co nejlépe: v nejlepším světle, rozlišení a oku lahodících barvách a klidně do toho zapojte i domácí mazlíčky, děti a podobně!
  • Čím více kvalitnějších fotek pošlete, tím větší je šance na výhru!
  • Společně s fotkami pošlete i číslo objednávky provedené na našem e-shopu nebo aktuální kontaktní údaje, abychom vás věděli lépe kontaktovat a zjistit, o jaké produkty se přesně jedná.
  • Pokud byste měli zájem o zveřejnění Vašeho popisu k fotografiím nebo recenzi k našim produktům, pošlete nám je do emailu spolu se soutěžními fotkami. Vaše zpráva pak může být přidána k textu soutěžního příspěvku na blogu.
Držíme palce a předem děkujeme za zapojení se do soutěže!

KOMPLETNÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE

Přihlaste se na svůj účet

Zapomněli jste svéHeslo ?

Zaregistrujte se na této stránce!