Blog Nejfuton.cz

10 důvodů, proč si zamilujete spaní na futonech

Terézia Palaščáková 15.8.2019

okud jste dosud o futonech neslyšeli, tak vězte, že se jedná o jednoduché, ale zároveň sofistikované lůžko původem ze starověkého Japonska. Svou oblibu si udrželo po mnoho generací až do dnešních dnů, a to už něco znamená. V posledních letech můžeme být svědky rostoucí obliby futonů v západním světě. Důvodem je zdravý spánek, který jak… Celý článek »

Spokojenost Jiřího s matracemi

Terézia Palaščáková 14.8.2019

Spokojenost s matracemi, které si zákazníci nevědí vynachválit, nás velmi těší a takto je to i v tomto případě. Jiří nám zaslal fotky svých ložnic, které jsou plné našich matrací! Oslava výročí dopadla očividně dobře, výzdoba a pohodlí futonu k tomu určitě přispěly. Za kvalitu fotek neručím, ale za kvalitu vašich futonů ano! Spíme na… Celý článek »

Dokonalé zákoutí Ivany

Terézia Palaščáková 13.8.2019

Paní Ivana naši soutěž obohatila o fotky svého dokonalého koutku, který splňuje všechny předpoklady pro super relax po práci. Matrace atypických velikostí, objednané na zakázku, jsou vyrobeny z bavlny a latexu – Matrace latex – Ratek – v betonově šedé barvě. Nakonec se k matracím přidali i potahy ve světle šedé. Jsme nadšeni kvalitou fotografií a zasazením našich… Celý článek »

Luděk a jeho rozkládací království

Terézia Palaščáková 2.8.2019

Soutěžící Luděk nám poslal fotky svého rozkládacího království, které se doslova skládá ze dvou pohovek Flash nalakovaných tmavohnědou barvou – Pohovka na každodenní spaní Flash 140×200 – a matrací z latexu a bavlny zabalených do potahů v režné barvě – Matrace latex – Ratek. Objednávka byla doplněna o dva polštářky 30x30cm v matně oranžové barvě, které zajímavě doplnili interiér. Velká spokojenost,… Celý článek »

Jak se tvořila postel u Blanky

Terézia Palaščáková 1.8.2019

Před pár hodinami nám do emailu přistáli fotky od Blanky, z nichž vyzařuje pohodlí a útulnost. Skládání postele Vyvýšená postel Hanny II. 120×200 se zásuvkovým modulem proběhlo očividně úspěšně a zkouška Matrace s kokosovým vláknem – Tekido rovněž nebyla na škodu. Blančin úsměv na fotce svědčí o tom, že spaní na našich matracích opravdu stojí za… Celý článek »

Eliščina inspirace Japonskem

Terézia Palaščáková 31.7.2019

Eliška nám vyrazila dech svým interiérem, který dokonale zapadá do konceptu japonských futonů a tradice. Dominantou pokoje je Pohovka na každodenní spaní Flash 140×200 v hnědé barvě a šedý futon z bavlny a vlny s japonskými znaky – Výrobky z ovčí vlny – matrace – W-Men. Celkový design dotvářejí čtyři stylové dekorační polštáře na míru v bordó barvě. Na fotkách můžete… Celý článek »

Jak bydlí Zuzana a Martin

Terézia Palaščáková 30.7.2019

Zuzana a Martin nám zaslali do soutěže jako první fotky svého bydlení a ukázali, že mají opravdu vkus! Obývák zdobí Rozkládací pohovka do malých prostor Bepop 75×200 a Futon bavlna – Men společně s velkým zadním dílem, které příjemně zapadají do stylového interiéru. Ložnicové království tvoří krásná postel, ve které je skrytý futon z dvojitého kokosu a bavlny, jedna z nejtvrdších… Celý článek »

Obyvací pokoj u Ondřeje

Ondřej Havlín 24.7.2018

Ondřej se s námi podělil o svůj, elegantně řešený, interiér. Dominantou pokoje je dřevěná pohovka Rock Sofa (aktuálně poslední kus skladem!) doplněná o prostor ke čtení a odpočinku v podobě postele Rock 080×200. Matrace jsou v obou případech perfektní přírodní matrace koňské žíně, změkčené verze futonu vhodné pro pohodlné sezení na pohovce. Matrace jsou ušité na zakázku v barvě,… Celý článek »

Přihlaste se na svůj účet

Zapomněli jste svéHeslo ?

Zaregistrujte se na této stránce!