Blog Nejfuton.cz

Futon mění podobu v roušky

Rostislav Štěpka 3.4.2020

Jsou to dva týdny zpátky, kdy jsme se rozhodli nabídnout přebytečný materiál na výrobu dočasných roušek dobrovolníkům, kteří věnují svůj volný čas pro dobro a pomoc ostatním. Vzhledem k mimořádné situaci s nedostatkem ochranných pomůcek bylo nutné vše realizovat velmi rychle. Nejdůležitější bylo dostat informaci o nabízeném materiálu mezi lidi. Jak jinak rozšířit co nejrychleji zprávu o… Celý článek »

Veškerý materiál jsme již rozdali a rozeslali zájemcům. Děkujeme! – Nabízíme ZDARMA: Materiál na výrobu dočasných roušek

Ondřej Havlín 17.3.2020

Děkujeme vám za váš enormní zájem o dobrou věc! — Na základě zpráv na internetu o nedostatku bavlněné látky, jsme se rozhodli pomoci. Prosíme, sdílejte tuto zprávu, ať se včas dostane k potřebným lidem. Máme ve skladu v Brně vysoce kvalitní materiál na výrobu dočasných roušek. Jedná se o bavlněnou látku o gramáži cca 300… Celý článek »

Vyhlášení výsledků novoroční soutěže

Terézia Palaščáková 5.7.2020

Přišel čas na vyhlášení výsledků naší novoroční soutěže, do které jste mnozí z vás poslali krásné a inspirativní fotky. Jsme opravdu velmi rádi, že vám naše produkty a služby dělají radost! S velkým nadšením jsme sledovali vaše emaily a fotky, které nám často vykouzlili úsměv na tváři. Zjistili jsme, že naši zákazníci mají dobrý vkus,… Celý článek »

Jak si rozzářit relax zónu? Inspirujte se Janem a Adélou

Terézia Palaščáková 15.6.2020

Co vás jako první na těchto fotkách udeří do očí? Určitě žlutá barva futonu! Potěšilo nás však i to, že kromě futonu z bavlny a latexu Ratek se tato dvojice spolehla i na naši pohovku Atlas a vedle ní se dokonce nachází další kus nábytku naší výroby – podnožka Callisto s matrací z bavlny Men. Je to… Celý článek »

Mončičí spinkání na futonu u Hany

Terézia Palaščáková 5.6.2020

V minulých příspěvcích pejsek, tentokrát mončiči a plyšáky! Určitě se nám všem při těchto fotkách vynoří vzpomínky. Paní Hana vsadila na futon na míru, který je složen z bavlny, kokosu a žíní. Děkujeme! Je skvělým výrobkem pro relax a spánek při bolavých zádech. Komfortní a zdravé spaní je to nejcennější, co může člověk potřebovat. Zvláště v… Celý článek »

Přihlaste se na svůj účet

Zapomněli jste svéHeslo ?

Zaregistrujte se na této stránce!