Blog Nejfuton.cz

Vyhlášení výsledků soutěže NEJ(FUTON) DESIGN

Terézia Palaščáková 1.12.2019

Přišel čas na vyhlášení výsledků naší soutěže NEJ(FUTON) DESIGN, do které jste někteří z vás poslali mnoho inspirativních a krásných fotek. Jsme opravdu velmi rádi, že vám naše produkty a služby dělají radost! S velkým nadšením jsme sledovali vaše emaily a fotky, které nám často vykouzlili úsměv na tváři. Zjistili jsme, že naši zákazníci mají… Celý článek »

Ondra a Gábina na cestách s futonem

Terézia Palaščáková 16.11.2019

Ondra a Gábina nás překvapili svým důmyslným využitím futonu, který můžete vidět na fotkách. Skvělý nápad, jsme rádi, že futon Shiatsu s potahem dobře slouží! Co se týče domácnosti, ani tam dvojice nezaváhala a užívá si pohodlí matrace s kokosovým vláknem – Tekido na jednoduché posteli Japan. Samozřejmě nesmí chybět doplňky jako polštářky a potah. Máme dobrou zkušenost se… Celý článek »

Retro obývák v podání Anny a Jirky

Terézia Palaščáková 13.11.2019

Anna a Jiří nám zaslali krásné fotky svého útulného retro obýváku, kde můžete vidět jako dominantu pokoje dřevěnou pohovku Karup Poetry, na níž leží atypický futon v barvě HC21 (luxusní světle šedá) se stejnými barevnými knoflíky složený z latexu a lnu – Atypická matrace – Ama Ratek. Opravdu vydařená kombinace! Je fakt vidět, že vkus tomuto páru nechybí!

Radek ví jak na spojení palet a futonů!

Terézia Palaščáková 2.10.2019

Radek nám zaslal fotky do soutěže, na kterých jde vidět, že má velmi dobrý cit pro spojení palet a našich futonů! Kombinace vytváří příjemný dojem útulného interiéru a vidíme, že domácí mazlíček má stejný názor! 🙂 Radek si místnost zaplnil matracemi z kokosu a bavlny – Matrace kokos – Kokonatsu s potahem ve barvě bordó. Líbí se vám… Celý článek »

10 důvodů, proč si zamilujete spaní na futonech

Terézia Palaščáková 15.8.2019

okud jste dosud o futonech neslyšeli, tak vězte, že se jedná o jednoduché, ale zároveň sofistikované lůžko původem ze starověkého Japonska. Svou oblibu si udrželo po mnoho generací až do dnešních dnů, a to už něco znamená. V posledních letech můžeme být svědky rostoucí obliby futonů v západním světě. Důvodem je zdravý spánek, který jak… Celý článek »

Spokojenost Jiřího s matracemi

Terézia Palaščáková 14.8.2019

Spokojenost s matracemi, které si zákazníci nevědí vynachválit, nás velmi těší a takto je to i v tomto případě. Jiří nám zaslal fotky svých ložnic, které jsou plné našich matrací! Oslava výročí dopadla očividně dobře, výzdoba a pohodlí futonu k tomu určitě přispěly. Za kvalitu fotek neručím, ale za kvalitu vašich futonů ano! Spíme na… Celý článek »

Dokonalé zákoutí Ivany

Terézia Palaščáková 13.8.2019

Paní Ivana naši soutěž obohatila o fotky svého dokonalého koutku, který splňuje všechny předpoklady pro super relax po práci. Matrace atypických velikostí, objednané na zakázku, jsou vyrobeny z bavlny a latexu – Matrace latex – Ratek – v betonově šedé barvě. Nakonec se k matracím přidali i potahy ve světle šedé. Jsme nadšeni kvalitou fotografií a zasazením našich… Celý článek »

Přihlaste se na svůj účet

Zapomněli jste svéHeslo ?

Zaregistrujte se na této stránce!