Blog Nejfuton.cz

Dárkové vouchery a možnost spolupráce

Rostislav Štěpka 4.4.2023

rádi podpoříme Vaši kulturní akci darováním poukazů do tombol a soutěží umíme pro Vás vyrobit zdarma nebo za cenu materiálu zajímavé doplňky na spaní či hraní z přírodních materiálů za odměnu se rádi objevíme na Vašich webových stránkách a sociálních sítích jako sponzor Rádi se stanem sponzorem společenské události ve Vaší obci. Chystáte taneční zábavu, ples… Celý článek »

Spolupráce s volnočasovým centrem MOZAIKA Lutopecny

Rostislav Štěpka 8.3.2023

rádi podpoříme další organizace (školky, neziskovky, atd…) umíme pro Vás vyrobit zdarma nebo za cenu materiálu zajímavé doplňky na spaní či hraní z přírodních materiálů za odměnu se rádi objevíme na Vašich webových stránkách a sociálních sítích jako sponzor v případě zájmu pište na ondrej.havlin@nejfuton.cz Ve volnočasovém centru Mozaika naleznete naše výrobky z přírodních materiálů… Celý článek »

Příjemná atmosféra v obývacím pokoji je pro Petra základ

Terézia Palaščáková 20.10.2020

Máme tu další set s pohovkou Atlas, který vypadá opravdu dobře. Jsme rádi, že se vám produkty naší výroby takto líbí. Petr vsadil na rozkládací a moderní pohovku Atlas a matraci z bavlny a vlny W-men v režné barvě. Celý set doplnil bukovým konferenčním stolkem Atlas. Co říkáte na tento set? Petrovi samozřejmě děkujeme!

Tomáš se díky futonu probouzí odpočatější a bez bolesti zad

Terézia Palaščáková 22.9.2020

Tomáš se spolehl na naše produkty, aby zažil lepší spánek. A futon se lnem Ama mu ho určitě dopřál. Myslíme, že jeho recenze mluví za vše. Děkujeme! V příloze zasílám 4 fotografie futonu zakoupeného v brněnské pobočce. Jsou to jen rychle pořízené fotografie, musím však konstatovat, že po pár dnech spaní … Konečně zmizely ranní… Celý článek »

Lukášova kouzelná ložnice – přes den skříň, v noci postel!

Terézia Palaščáková 31.8.2020

Tak takové fotky jsme tu ještě neměli! Lukáš nám prozradil, jak perfektně zamaskovat postel tak, aby se z ložnice stal přes den obývák. Postel přitom přes noc zdobí právě futon, a to z bavlny a dvojitého kokosu Daburu Kokonatsu. Super nápad! „Dělá nám výbornou službu v manželské posteli, která se přes den maskuje jako skříň… Celý článek »

Nadežda a její gauč z tatami a futonů

Terézia Palaščáková 28.8.2020

Obývák je místo, kde bychom se měli cítit dobře a pohodlně. A to ví i Naděžda. Ta vsadila na gauč z tatami a futonů z bavlny a latexu Ratek, které jsou velmi příjemné na sezení. Celý set dozdobila dekoračními polštáři a polštáři k sezení Zafu. Mimo toho doplnila odpočinkovou zónu rozkládacím křesílkem Nodo. Děkujeme!

Získejte 2 přírodní polštářky z bavlny zdarma!

Terézia Palaščáková 16.7.2020

Chceme vám dělat radost a poděkovat za projevenou důvěru, a proto … Každý, kdo nám pošle 4 krásné fotky svého bydlení a odpočinkové zóny s našimi produkty na náš email nejfuton@nejfuton.cz, dostane dva kvalitní přírodní polštáře z bavlny (skvělé jako doplněk k pohovce nebo pod hlavu, když v noci spíte) ve velikosti 30x30cm celkem zdarma včetně dopravy! A rovněž Vás necháme vybrat si barvu nebo možnost prošití knoflíkem 🙂 TIPY… Celý článek »

Přihlaste se na svůj účet

Zapomněli jste svéHeslo ?

Zaregistrujte se na této stránce!