Blog Nejfuton.cz

Futon mění podobu v roušky

Rostislav Štěpka 3.4.2020

Jsou to dva týdny zpátky, kdy jsme se rozhodli nabídnout přebytečný materiál na výrobu dočasných roušek dobrovolníkům, kteří věnují svůj volný čas pro dobro a pomoc ostatním. Vzhledem k mimořádné situaci s nedostatkem ochranných pomůcek bylo nutné vše realizovat velmi rychle. Nejdůležitější bylo dostat informaci o nabízeném materiálu mezi lidi. Jak jinak rozšířit co nejrychleji zprávu o… Celý článek »

Veškerý materiál jsme již rozdali a rozeslali zájemcům. Děkujeme! – Nabízíme ZDARMA: Materiál na výrobu dočasných roušek

Ondřej Havlín 17.3.2020

Děkujeme vám za váš enormní zájem o dobrou věc! — Na základě zpráv na internetu o nedostatku bavlněné látky, jsme se rozhodli pomoci. Prosíme, sdílejte tuto zprávu, ať se včas dostane k potřebným lidem. Máme ve skladu v Brně vysoce kvalitní materiál na výrobu dočasných roušek. Jedná se o bavlněnou látku o gramáži cca 300… Celý článek »

Miriam, kočka a futon

Terézia Palaščáková 7.4.2020

Do emailu nám přistáli skvělé fotky futonu Matrace lněné semínko a její léčebné účinky – Ama a potahu luxusní barvy, které si očividně oblíbila nejen majitelka, ale i její domácí mazlíček. Vypadá to super! Děkujeme a přejeme mnoho hodin dobrého spánku! Děkuji za futon, je skvělý, problém mám jen jediný, že se už na ničem jiném… Celý článek »

Michalova pohovka Atlas v plné kráse

Terézia Palaščáková 25.3.2020

Pohovka Atlas, která je z kvalitního bukového dřeva, zdobí další obývák. Tentokrát je to obývák pana Michala. K pohovce se přidala i malá taburetka Atlas, která je rovněž součástí naší nabídky. Matrace z lnu a latexu a taburetka jsou skvěle sladěné, semišová černá látka společně se světlými knoflíky dodává pohovce luxusní vzhled. Děkujeme! Moc pěkné!

Stylová tatami pohovka paní Lumíry

Terézia Palaščáková 22.3.2020

Tak tyto fotky jsou opravdu jedinečné – pohovka, která je vytvořena z tatami a futonů? Proč ne? A paní Lumíra to zvládla na jedničku. Tatami v rozměru 90×200, matrace z vlny, latexu a kokosu Tekido v v hnědých barvách doplněné o polštáře. Vypadá to skvěle, děkujeme! V příloze posílám fotografie sedačky, kterou jsem z nich poskládala. Stala… Celý článek »

Super obývák Lukáše

Terézia Palaščáková 21.2.2020

Lukáš nám do soutěže poslal skvělé fotky obýváku a pohovky, ze které se můžete kochat krásným výhledem. Obývák se může těšit z přírůstku, který je z masivního bukového dřeva a dá se rozložit – Pohovka klik-klak Atlas 140×200. Zároveň ho doplňuje pohodlná matrace z lnu a latexu – Atypické matrace Ama Ratek. Děkujeme, je to opravdu nádhera!

Přihlaste se na svůj účet

Zapomněli jste svéHeslo ?

Zaregistrujte se na této stránce!