Tatami postel Dock 160x200

Tatami postel Dock 160x200

Tatami postel je zcela jedinečná postel v japonském stylu. Rám postele Karup kombinuje neokázalý skandinávský styl a japonskou funkčnost. Samotný rám postele je z borovicového masivu a lze jej použít i bez podložek tatami, vzhledem k tomu, že má svůj vlastní rošt. Pokud však chcete být originální a baví Vás japonský styl, především japonské spaní, tak doporučujeme doplnit rám o tatami, pak Vám vznikne nádherná Tatami postel.

Postel Vás zaujme svým jednoduchým, ale originálním designem, který ocení především příznivci nízkého spaní. Možnost objednat včetně nízkých nočních stolků, které se k tatami posteli náramně hodí. Postel se navíc vyrábí i ve zvětšeném rozměru 180x200.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

6 600 Kč
5 900 Kč

Zvolte barvu rámu
Natural neboli přírodní barva dřeva, na které vynikne krásná kontura borovicového masivu. Hodí se především do světlých a otevřených interiérů a lze ji kombinovat s řadou dalších barev. Druhá klasika, kterou ocení především příznivci přírody.
Zvolte druh tatami
Zatím nemáte vybrané tradiční japonské tatami, které dodájí posteli ten správný japonský styl.
Zvolte druh futonu (matrace)
Pokud již matraci máte, je možné zakoupit bez ní. Ovšem myslete na kvalitu svého spánku a zkuste některou z našich přírodních matrací nebo-Ii futonů.
Barva matrace
Pár tipů pro barvu: Přírodní. Základní bílá barva s jemnou režnou patinou. vhodná pro kombinaci polštářků a potahů č.072.režná, 300.bílé čtverce, 060.světle hnědá
Chraňte matraci potahem - zvolte jeho barvu
Potah ochrání matraci před nečistotami a zipy uzavřou matraci uvnitř potahu. Perfektně na matraci sedí. Vhodné k pohovkám. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické s označením FANCY, které jsou příjemné na dotek a navíc s voděodolnou úpravou. Lze prát v pračce.
Úchytky k lepší manipulaci s matrací
Pro lepší manipulaci s matrací doporučujeme pořídit jednoduché úchytky, které Vám ušetří práci s občasným otáčením matrace.
Zvolte si noční stoleček Dock
Nemáte vybraný stoleček Dock, který se hodí k tomuto japonskému stylu tatami postele. Jedná se o set dvou stolečků, které jsou ve stejné barvě jako vybraný rám tatami postele. Velikost stolečku je 45x34x5 cm.
Rozzařte polštářek barevným potahem
Nemáte vybrané žádné potahy na polštářky. Potah ochrání polštářek před nečistotami. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce a jsou krásně barevné.
Pořiďte si skvělé polštářky z bavlny
Nemáte vybrané žádné polštářky. Tento malý doplněk se hodí ke všem matracím a udělá Vám větší radost z nákupu.
Chraňte matraci potahem GUMA
Potah och
Vylepšete svou matraci vrstvou Vlny
Nemáte zvolenou žádnou vlnu v matraci navíc. Pokud byste ovšem měli zájem vylepšit její tepelné vlastnosti, můžete tak učinit zde.
Změňte výšku matrace vrstvou Bavlny
Vaši novou matraci je možno zvýšit, případně snížit. Tím si jí přizpůsobíte pro požadavky Vaší postele nebo pro lepší manipulaci. Více materiálu přidá pocitově tuhost, avšak matrace se zjemní.