Bukové postele Tauri 140x200

Bukové postele Tauri 140x200

Bukové postele Tauri jsou vyrobené z tvrdého dřeva. Jak název napovídá, jedná se o buk, a to je dřevo velmi tvrdé a odolné. Bukové postele se vyznačují jednoduchým ale velmi funčkním designem. Dominantní je zpracování nosných nohou postele. Vypadají jako dřevěné kostky, které nesou celý rám. Zpracování Bukové postele Tauri je kvalitní a velmi moderní.

- bukové dřevo - tvrdá dřevina za speciální cenu
- matrace Nejfuton - unikátní přírodní matrace


Na Bukové postele Tauri doporučujeme pořídit futon z přírodních materiálů. Kombinací tvrdého dřevěného rámu a přírodního futonu vytvoříte pohodlné lůžko. Bukové postele se dále vyrábí v rozměru 160x200 a 180x200.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

14 900 Kč
11 900 Kč

Zvolte barvu rámu
Vynikne krásná kontura a barva dřeva, a to potěší každého příznivce přírody. Lak navíc ochrání dřevo před nečistotami. Barva je vodou ředitelná a vyrobena s ohledem na šetrnost k přírodě.
Zvolte druh futonu (matrace)
Pokud již matraci máte, je možné zakoupit bez ní. Ovšem myslete na kvalitu svého spánku a zkuste některou z našich přírodních matrací nebo-Ii futonů.
Barva matrace
Pár tipů pro barvu: Přírodní. Základní bílá barva s jemnou režnou patinou. vhodná pro kombinaci polštářků a potahů č.072.režná, 300.bílé čtverce, 060.světle hnědá
Chraňte matraci potahem - zvolte jeho barvu
Potah ochrání matraci před nečistotami a zipy uzavřou matraci uvnitř potahu. Perfektně na matraci sedí. Vhodné k pohovkám. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické s označením FANCY, které jsou příjemné na dotek a navíc s voděodolnou úpravou. Lze prát v pračce.
Úchytky k lepší manipulaci s matrací
Pro lepší manipulaci s matrací doporučujeme pořídit jednoduché úchytky, které Vám ušetří práci s občasným otáčením matrace.
Rozzařte polštářek barevným potahem
Nemáte vybrané žádné potahy na polštářky. Potah ochrání polštářek před nečistotami. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce a jsou krásně barevné.
Vyberte si stolek
Nemáte vybraný žádný stolek k pohovce či posteli. Vyberte si z několika možných variant bukových stolků.
Pořiďte si skvělé polštářky z bavlny
Nemáte vybrané žádné polštářky. Tento malý doplněk se hodí ke všem matracím a udělá Vám větší radost z nákupu.
Chraňte matraci potahem GUMA
Potah och
Vylepšete svou matraci vrstvou Vlny
Nemáte zvolenou žádnou vlnu v matraci navíc. Pokud byste ovšem měli zájem vylepšit její tepelné vlastnosti, můžete tak učinit zde.
Změňte výšku matrace vrstvou Bavlny
Vaši novou matraci je možno zvýšit, případně snížit. Tím si jí přizpůsobíte pro požadavky Vaší postele nebo pro lepší manipulaci. Více materiálu přidá pocitově tuhost, avšak matrace se zjemní.
Odlišná barva spodní poloviny matrace