Postel buk Callisto 140x200

Postel buk Callisto 140x200

Postel buk patří do kolekce nábytku Callisto. Svým vzhledem rámu ladí k dalším kouskům ze stejné série. Rám postele je vyroben z bukového masivu, které je proslulé vysokou tvrdostí, malou pružností. Postel buk a celá kolekce Callisto má jeden specifický sjednocující prvek, a to jsou zešikmené nohy. Postel buk navíc vyniká jednoduchým čelem.

- bukové dřevo - tvrdá dřevina za speciální cenu
- matrace Nejfuton - unikátní přírodní matrace


Na Postel buk Callisto doporučujeme umístit futon z přírodních materiálů. Spojením dřevěného rámu z tvrdého dřeva a přírodních materiálů uvnitř futonu, vytvoříte komfortní podmínky pro každodenní spánek. Postel buk se dále vyrábí v rozměru 160x200 a 180x200.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

11 900 Kč
9 900 Kč

Zvolte barvu rámu
Vynikne krásná kontura a barva dřeva, a to potěší každého příznivce přírody. Lak navíc ochrání dřevo před nečistotami. Barva je vodou ředitelná a vyrobena s ohledem na šetrnost k přírodě.
Zvolte druh futonu (matrace)
Pokud již matraci máte, je možné zakoupit bez ní. Ovšem myslete na kvalitu svého spánku a zkuste některou z našich přírodních matrací nebo-Ii futonů.
Barva matrace
Pár tipů pro barvu: Přírodní. Základní bílá barva s jemnou režnou patinou. vhodná pro kombinaci polštářků a potahů č.072.režná, 300.bílé čtverce, 060.světle hnědá
Chraňte matraci potahem - zvolte jeho barvu
Potah ochrání matraci před nečistotami a zipy uzavřou matraci uvnitř potahu. Perfektně na matraci sedí. Vhodné k pohovkám. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické s označením FANCY, které jsou příjemné na dotek a navíc s voděodolnou úpravou. Lze prát v pračce.
Úchytky k lepší manipulaci s matrací
Pro lepší manipulaci s matrací doporučujeme pořídit jednoduché úchytky, které Vám ušetří práci s občasným otáčením matrace.
Přidejte si k výrobku noční stolky
Není nad to mít kam položit knihu. Noční stolky Callisto jsou ve stejném stylu jako postel, tudíž je to jasná volba. Noční stolky jsou zatím ve 2 barevných variantách - nelakované a přírodní. Prodávají se v balení 2 kusů.
Rozzařte polštářek barevným potahem
Nemáte vybrané žádné potahy na polštářky. Potah ochrání polštářek před nečistotami. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce a jsou krásně barevné.
Pořiďte si skvělé polštářky z bavlny
Nemáte vybrané žádné polštářky. Tento malý doplněk se hodí ke všem matracím a udělá Vám větší radost z nákupu.
Chraňte matraci potahem GUMA
Potah och
Vylepšete svou matraci vrstvou Vlny
Nemáte zvolenou žádnou vlnu v matraci navíc. Pokud byste ovšem měli zájem vylepšit její tepelné vlastnosti, můžete tak učinit zde.
Změňte výšku matrace vrstvou Bavlny
Vaši novou matraci je možno zvýšit, případně snížit. Tím si jí přizpůsobíte pro požadavky Vaší postele nebo pro lepší manipulaci. Více materiálu přidá pocitově tuhost, avšak matrace se zjemní.
Odlišná barva spodní poloviny matrace