Dvojlůžko paletová postel na matraci 140x200 (velikost palet 160x240)

Dvojlůžko paletová postel na matraci 140x200 (velikost palet 160x240)

Nejžádanější a zároveň nejmenší dvojlůžko z palet na matraci 140x200 cm, které ocení každý, kdo musí pohlížet na prostor. Paletové postele jsou zdravotně nezávadné.

Každý milovník přírodních materiálů si ji jistě oblíbí.Nejjednodušší cesta k originálnímu a trendy nábytku za nízkou cenu.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

3 200 Kč

Zvolte barvu rámu
Pro milovníky přírody. Pořiďte si neopracované dřevo v jeho surové kráse.
Vyberte verzi paletky
Spát na paletách je cool. Bez problému nahradí postel a Vy získáte originální ložnici. Čtyři kusy palet, pečlivě obroušené a zpracované pro použití v domácnosti. Palety kupujeme nové.
Zvolte druh futonu (matrace)
Pokud již matraci máte, je možné zakoupit bez ní. Ovšem myslete na kvalitu svého spánku a zkuste některou z našich přírodních matrací nebo-Ii futonů.
Barva matrace
Pár tipů pro barvu: Přírodní. Základní bílá barva s jemnou režnou patinou. vhodná pro kombinaci polštářků a potahů č.072.režná, 300.bílé čtverce, 060.světle hnědá
Chraňte matraci potahem - zvolte jeho barvu
Potah ochrání matraci před nečistotami a zipy uzavřou matraci uvnitř potahu. Perfektně na matraci sedí. Vhodné k pohovkám. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické s označením FANCY, které jsou příjemné na dotek a navíc s voděodolnou úpravou. Lze prát v pračce.
Úchytky k lepší manipulaci s matrací
Pro lepší manipulaci s matrací doporučujeme pořídit jednoduché úchytky, které Vám ušetří práci s občasným otáčením matrace.
Rozzařte polštářek barevným potahem
Nemáte vybrané žádné potahy na polštářky. Potah ochrání polštářek před nečistotami. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce a jsou krásně barevné.
Pořiďte si skvělé polštářky z bavlny
Nemáte vybrané žádné polštářky. Tento malý doplněk se hodí ke všem matracím a udělá Vám větší radost z nákupu.
Chraňte matraci potahem GUMA
Potah och
Vylepšete svou matraci vrstvou Vlny
Nemáte zvolenou žádnou vlnu v matraci navíc. Pokud byste ovšem měli zájem vylepšit její tepelné vlastnosti, můžete tak učinit zde.
Změňte výšku matrace vrstvou Bavlny
Vaši novou matraci je možno zvýšit, případně snížit. Tím si jí přizpůsobíte pro požadavky Vaší postele nebo pro lepší manipulaci. Více materiálu přidá pocitově tuhost, avšak matrace se zjemní.
Odlišná barva spodní poloviny matrace