Pohovka 160 cm Callisto s matrací 80x200

Pohovka 160 cm Callisto s matrací 80x200

Krásná pohovka šířky 160 cm s přírodní matrací dle výběru. Konstrukce je originální svým designem a použitým druhem dřeva, jedná se o masiv z bukového dřeva, které je známé svoji krásnou strukturou a především vysokou pevností a bytelností. Jednoduchým sklopením bočnic zvětšíte pohovku z rozměru 160 cm a vytvoříte pohodlnou lenošku nebo lůžko.

Na pohovku Callisto lze vybrat hned z několika druhů zcela přírodních matrací ze všech různých materiálů. Můžete si vybrat dle tvrdosti tu správnou a příjemnou variantu právě pro vás. Rám pohovky i matrace dodáváme v různých barevných variantách. Vytvořte si vlastní originál!

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

8 400 Kč

Zvolte barvu rámu
Pro milovníky přírody. Pořiďte si neopracované dřevo v jeho surové kráse.
Zvolte druh futonu (matrace)
Pokud již matraci máte, je možné zakoupit bez ní. Ovšem myslete na kvalitu svého spánku a zkuste některou z našich přírodních matrací nebo-Ii futonů.
Chraňte matraci potahem - zvolte jeho barvu

Potah ochrání matraci před nečistotami a zipy uzavřou matraci uvnitř potahu. Perfektně na matraci sedí. Vhodné k pohovkám. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce.

Barva matrace
Pár tipů pro barvu: Přírodní. Základní bílá barva s jemnou režnou patinou. vhodná pro kombinaci polštářků a potahů č.072.režná, 300.bílé čtverce, 060.světle hnědá
Vyberte si Velký zadní díl k pohovce
Nemáte vybraný žádný velký zadní díl k pohovce Vhodný doplněk pro pohodlné sezení. Zadní díl lze zvolit v libovolné barvě.
Chraňte velký zadní díl potahem

Nemáte vybraný žádný POTAH na velký zadní díl k pohovce. Potah lze taktéž zvolit v libovolné barvě a ochrání Váš polštář. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce.

Nebo si vyberte polštářky k pohovce
Nemáte vybrané žádné polštářky. Tento malý doplněk se hodí ke všem matracím a udělá Vám větší radost z nákupu.
Rozzařte polštářek barevným potahem

Nemáte vybrané žádné potahy na polštářky. Potah ochrání polštářek před nečistotami. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce a jsou krásně barevné.