Pohovka klik-klak Atlas 140x200

Pohovka klik-klak Atlas 140x200

Pohovka klik-klak Atlas je dokonalým spojením pohovky a postele. Rám z masivního bukového dřeva se vyznačuje vysokou pevností. Dřevo je to silné a těžké. Přesto je manipulace s pohovkou při rozkládání velmi snadná, a to díky mechanismu, který je velmi podobný mechanismu "klik-klak". Pohovka klik-klak Atlas Vás zaujme nejenom svoji bytelností, ale i osobitým designem. V poloze na sezení pohovky klik-klak Atlas budete nadšeni z vysokého sedu v rovině a určitě oceníte masivní dřevěné opěrky po stranách pohovky.

Pohovka je doplněna o přírodní matraci. Lze vybírat z několika druhů, které se liší především materiálovým složením a tvrdostí. Každý si vybere dle svého gusta! Matrace dodáváme v mnoha barevných variantách. Vytvořte si jedinečnou masivní pohovku dle vlastního výběru!

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

10 000 Kč

Zvolte barvu rámu

Pro milovníky přírody. Pořiďte si neopracované dřevo v jeho surové kráse.

Vyberte si stolek

Nemáte vybraný žádný stolek k pohovce či posteli. Vyberte si z několika možných variant bukových stolků.

Zvolte druh futonu (matrace)
Pokud již matraci máte, je možné zakoupit bez ní. Ovšem myslete na kvalitu svého spánku a zkuste některou z našich přírodních matrací nebo-Ii futonů.
Chraňte matraci potahem - zvolte jeho barvu

Potah ochrání matraci před nečistotami a zipy uzavřou matraci uvnitř potahu. Perfektně na matraci sedí. Vhodné k pohovkám. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce.

Úchytky k lepší manipulaci s matrací

Pro lepší manipulaci s matrací doporučujeme pořídit jednoduché úchytky, které Vám ušetří práci s občasným otáčením matrace.

Barva matrace

Pár tipů pro barvu: Přírodní. Základní bílá barva s jemnou režnou patinou. vhodná pro kombinaci polštářků a potahů č.072.režná, 300.bílé čtverce, 060.světle hnědá

Pořiďte si skvělé polštářky z bavlny
Nemáte vybrané žádné polštářky. Tento malý doplněk se hodí ke všem matracím a udělá Vám větší radost z nákupu.
Rozzařte polštářek barevným potahem

Nemáte vybrané žádné potahy na polštářky. Potah ochrání polštářek před nečistotami. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce a jsou krásně barevné.

Chraňte matraci potahem GUMA

Potah chrání matraci před nečistotami z bočních stran a z vrchní části, zespodu je uchycen gumičkou. Lépe se sundává, vhodné pro častější praní. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce.

Vylepšete svou matraci vrstvou Vlny

Nemáte zvolenou žádnou vlnu v matraci navíc. Pokud byste ovšem měli zájem vylepšit její tepelné vlastnosti, můžete tak učinit zde.

Odlišná barva spodní poloviny matrace

Pokud stojíte o opravdu velkou porci originality, je možné ušít matraci tak, že spodní strana bude mít jinou barvu než strana svrchní. Stačí sijen vybrat

Zpestřete svoji matraci knoflíky
Běžně je na matraci v přírodní barvě 071. použit fleecový knoflík a na barevné matraci jednoduché prošití. Je možné volit i kovový knoflík v oblíbeném odstínu. Tyto doplňky nejsou na matraci nijak cítit.