Skládací matrace křeslo Sano 75x200

Skládací matrace křeslo Sano 75x200

Sano - skládací matrace křeslo (čelo 70x70cm + matrace dle výběru 75x200 cm). Je jedno jak ho využijete, ale určitě budete spokojeni s tím jak málo místa zabírá, ale i přesto dokáže uspokojit touhy po komfortu jako křeslo, postel s opěrkou či jako tradiční postel východního stylu.

Využijte mobilitu Sano, skládací matrace křeslo můžete mít kdekoliv a jednoduše jej uschováte.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

5 650 Kč

Zvolte typ zadního čela
Zadní opěradlo je tvořeno rýžovým stvolem. Boční stranu tvoří černý papír, který je prošitý a dodává opěradlu klasický japonský vzhled.
Zvolte druh futonu (matrace)
Vytvoří zádům pevnou podporu, tím Vám přinese kvalitní spánek a může odstranit bolesti zad. Matrace je ohebná a z nejkvalitnějších přírodních materiálů. Originalita inspirovaná japonskou tradicí.
Chraňte matraci potahem - zvolte jeho barvu

Potah ochrání matraci před nečistotami a zipy uzavřou matraci uvnitř potahu. Perfektně na matraci sedí. Vhodné k pohovkám. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce.

Úchytky k lepší manipulaci s matrací
Pro lepší manipulaci s matrací doporučujeme pořídit jednoduché úchytky, které Vám ušetří práci s občasným otáčením matrace.
Barva matrace
Pár tipů pro barvu: Přírodní. Základní bílá barva s jemnou režnou patinou. vhodná pro kombinaci polštářků a potahů č.072.režná, 300.bílé čtverce, 060.světle hnědá
Pořiďte si skvělé polštářky z bavlny
Nemáte vybrané žádné polštářky. Tento malý doplněk se hodí ke všem matracím a udělá Vám větší radost z nákupu.
Rozzařte polštářek barevným potahem

Nemáte vybrané žádné potahy na polštářky. Potah ochrání polštářek před nečistotami. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce a jsou krásně barevné.

Chraňte matraci potahem GUMA