Nízká postel Dock 180x200

Nízká postel Dock 180x200

Nízká postel v japonském stylu je vyrobena z masivu skandinávské borovice. Nízká postel Dock je především určena pro japonské podložky tatami, které do rámu perfektně pasují a dodají posteli ten pravý japonský design. Postel patří do kategorie nízkých, tudíž je určena pro milovníky, kteří se v noci rádi drží při zemi a je jim nízké spaní inspirováno japonskou kulturou sympatické.

Postel Dock je originálním kouskem východní kultury. Volitelným doplňkem k nízké posteli jsou stylové noční stolky ve stejném stylu jako celá postel, buďte originální a vytvořte si japonskou ložnici. Postel se vyrábí i ve zmenšené variantě 160x200.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

7 600 Kč
6 400 Kč

Zvolte barvu rámu
Natural neboli přírodní barva dřeva, na které vynikne krásná kontura borovicového masivu. Hodí se především do světlých a otevřených interiérů a lze ji kombinovat s řadou dalších barev. Druhá klasika, kterou ocení především příznivci přírody.
Zvolte druh tatami
Zatím nemáte vybrané tradiční japonské tatami, které dodájí posteli ten správný japonský styl.
Zvolte druh futonu (matrace)
Pokud již matraci máte, je možné zakoupit bez ní. Ovšem myslete na kvalitu svého spánku a zkuste některou z našich přírodních matrací nebo-Ii futonů.
Barva matrace
Pár tipů pro barvu: Přírodní. Základní bílá barva s jemnou režnou patinou. vhodná pro kombinaci polštářků a potahů č.072.režná, 300.bílé čtverce, 060.světle hnědá
Chraňte matraci potahem - zvolte jeho barvu
Potah ochrání matraci před nečistotami a zipy uzavřou matraci uvnitř potahu. Perfektně na matraci sedí. Vhodné k pohovkám. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické s označením FANCY, které jsou příjemné na dotek a navíc s voděodolnou úpravou. Lze prát v pračce.
Úchytky k lepší manipulaci s matrací
Pro lepší manipulaci s matrací doporučujeme pořídit jednoduché úchytky, které Vám ušetří práci s občasným otáčením matrace.
Zvolte si noční stoleček Dock
Nemáte vybraný stoleček Dock, který se hodí k tomuto japonskému stylu tatami postele. Jedná se o set dvou stolečků, které jsou ve stejné barvě jako vybraný rám tatami postele. Velikost stolečku je 45x34x5 cm.
Rozzařte polštářek barevným potahem
Nemáte vybrané žádné potahy na polštářky. Potah ochrání polštářek před nečistotami. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce a jsou krásně barevné.
Pořiďte si skvělé polštářky z bavlny
Nemáte vybrané žádné polštářky. Tento malý doplněk se hodí ke všem matracím a udělá Vám větší radost z nákupu.
Chraňte matraci potahem GUMA
Potah och
Vylepšete svou matraci vrstvou Vlny
Nemáte zvolenou žádnou vlnu v matraci navíc. Pokud byste ovšem měli zájem vylepšit její tepelné vlastnosti, můžete tak učinit zde.
Změňte výšku matrace vrstvou Bavlny
Vaši novou matraci je možno zvýšit, případně snížit. Tím si jí přizpůsobíte pro požadavky Vaší postele nebo pro lepší manipulaci. Více materiálu přidá pocitově tuhost, avšak matrace se zjemní.
Odlišná barva spodní poloviny matrace
Pokud stojíte o opravdu velkou porci originality, je možné ušít matraci tak, že spodní strana bude mít jinou barvu než strana svrchní. Stačí sijen vybrat