Postel s čelem 140x200

Postel s čelem 140x200

Postel s čelem je velice oblíbená pro svou praktičnost. Postel s čelem je bez problémů možné použít i v prostoru, polštář Vám nesklouzne na podlahu a máte se oč opřít, což je nejdůležitější praktická funkce postele s čelem - je-li třeba, funguje čelo jako opěradlo.

Čelo u postele má také nenahraditelnou estetickou funkci. Nezapomeňte si k posteli s čelem vybrat i skvělý futon.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

Zvolte barvu rámu
Jistě Vás potěší tato barva, která se hodí snad ke všemu. Černá dodá interiéru eleganci a zvýrazní křivky nábytku. Černá barva nikdy nevyjde z módy. Produkt je bohužel k dispozici pouze v této barvě.
Zvolte si k posteli speciální čelo
Vybírejte z celé řady designových čel, vyrobených ze skandinávské masivní borovice (140x35cm) s potiskem. Čela se vytváří až na objednávku. Dodání produktu se tím může posunout o 2 týdny.
Zvolte druh futonu (matrace)
Pokud již matraci máte, je možné zakoupit bez ní. Ovšem myslete na kvalitu svého spánku a zkuste některou z našich přírodních matrací nebo-Ii futonů.
Chraňte matraci potahem - zvolte jeho barvu

Potah ochrání matraci před nečistotami a zipy uzavřou matraci uvnitř potahu. Perfektně na matraci sedí. Vhodné k pohovkám. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce.

Úchytky k lepší manipulaci s matrací
Pro lepší manipulaci s matrací doporučujeme pořídit jednoduché úchytky, které Vám ušetří práci s občasným otáčením matrace.
Barva matrace
Pár tipů pro barvu: Přírodní. Základní bílá barva s jemnou režnou patinou. vhodná pro kombinaci polštářků a potahů č.072.režná, 300.bílé čtverce, 060.světle hnědá
Pořiďte si skvělé polštářky z bavlny
Nemáte vybrané žádné polštářky. Tento malý doplněk se hodí ke všem matracím a udělá Vám větší radost z nákupu.
Rozzařte polštářek barevným potahem

Nemáte vybrané žádné potahy na polštářky. Potah ochrání polštářek před nečistotami. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce a jsou krásně barevné.