Kontinentální postele Ole 160x200

Kontinentální postele Ole 160x200

Rustikální ložnice jsou trvalou klasikou. Pokud jste milovníky tradičního vybavení ložnice, postel Ole Vás nadchne. Postel Ole bude dominantou Vaší rustikální ložnice a spolu s dalším nábytkem z této série Vám zajistí dokonalý vzhled i funkčnost.

Zlatým hřebem Vaší rustikální ložnice pak bude matrace z prvotřídních přírodních materiálů, kterou si můžete vybrat z mnoha typů, barev a designů.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

13 440 Kč

Zvolte barvu rámu
Vybrali jste si bílou barvu borovicového masivu. Vhodná zvláště k této designové řadě nábytku. Vypadá decentně, přesto velmi elegantně. Barva platí i pro doplňkový nábytek ze série.
Přidejte rošt k posteli
Zatím máte postel bez lat'kového roštu.Vyberte si ke své oblíbené posteli i 16-ti laťkový rošt. Dřevěný rošt je vhodným doplňkem do postele z masivního dřeva.
Zvolte druh futonu (matrace)
Pokud již matraci máte, je možné zakoupit bez ní. Ovšem myslete na kvalitu svého spánku a zkuste některou z našich přírodních matrací nebo-Ii futonů.
Prodlužte si svou postel
Standardní délka lůžka vyhovuje většině zákazníků. Pokud si chcete dopřát více místa pro skvělý odpočinek, zvolte si variantu o 10 či 20 centimetrů delší.
Vylepšete úložný prostor postele
Nemáte vybranou zásuvku pod postel, která perfektně řeší úložný prostor ve Vaši ložnici. Díky kolečkům na zásuvce je se zásuvkou snadná a rychlá manipulace.
Vyberte si vhodný NOČNÍ STOLEK
Nemáte vybraný noční stolek. S nočními stolky získáte úložný i odkládací prostor a z postele se stane sestava do ložnice. Vyberte si noční stolekk posteli!
Zvolte vhodnou KOMODU
Nemáte zvolenou komodu k posteli. Pokud chcete mít ložnici vyladěnou do posledních detailů přidejte k posteli i komody odpovídajícího designu.
Pořiďte si do ložnice i zrcadlo
Nemáte vybrané zrcadlo. Doplňte svou ložnici o zrcadlo stejného designu jako je postel a ostatní nábytek ve Vaši ložnici.
Chraňte matraci potahem - zvolte jeho barvu

Potah ochrání matraci před nečistotami a zipy uzavřou matraci uvnitř potahu. Perfektně na matraci sedí. Vhodné k pohovkám. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce.

Úchytky k lepší manipulaci s matrací
Pro lepší manipulaci s matrací doporučujeme pořídit jednoduché úchytky, které Vám ušetří práci s občasným otáčením matrace.
Barva matrace
Pár tipů pro barvu: Přírodní. Základní bílá barva s jemnou režnou patinou. vhodná pro kombinaci polštářků a potahů č.072.režná, 300.bílé čtverce, 060.světle hnědá