Kontinentální postele Ole 160x200

Kontinentální postele Ole 160x200

Rustikální ložnice jsou trvalou klasikou. Pokud jste milovníky tradičního vybavení ložnice, postel Ole Vás nadchne. Postel Ole bude dominantou Vaší rustikální ložnice a spolu s dalším nábytkem z této série Vám zajistí dokonalý vzhled i funkčnost.

Zlatým hřebem Vaší rustikální ložnice pak bude matrace z prvotřídních přírodních materiálů, kterou si můžete vybrat z mnoha typů, barev a designů.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

14 110 Kč

Zvolte barvu rámu
Vybrali jste si bílou barvu borovicového masivu. Vhodná zvláště k této designové řadě nábytku. Vypadá decentně, přesto velmi elegantně. Barva platí i pro doplňkový nábytek ze série.
Přidejte rošt k posteli

Zatím máte postel bez lat'kového roštu.Vyberte si ke své oblíbené posteli i 14-ti laťkový rošt v pevném rámu. Dřevěný rošt je vhodným doplňkem do postele z masivního dřeva a ideální podklad pro přírodní futon.

Zvolte druh futonu (matrace)
Pokud již matraci máte, je možné zakoupit bez ní. Ovšem myslete na kvalitu svého spánku a zkuste některou z našich přírodních matrací nebo-Ii futonů.
Prodlužte si svou postel
Standardní délka lůžka vyhovuje většině zákazníků. Pokud si chcete dopřát více místa pro skvělý odpočinek, zvolte si variantu o 10 či 20 centimetrů delší.
Vylepšete úložný prostor postele
Nemáte vybranou zásuvku pod postel, která perfektně řeší úložný prostor ve Vaši ložnici. Díky kolečkům na zásuvce je se zásuvkou snadná a rychlá manipulace.
Vyberte si vhodný NOČNÍ STOLEK
Nemáte vybraný noční stolek. S nočními stolky získáte úložný i odkládací prostor a z postele se stane sestava do ložnice. Vyberte si noční stolekk posteli!
Zvolte vhodnou KOMODU
Nemáte zvolenou komodu k posteli. Pokud chcete mít ložnici vyladěnou do posledních detailů přidejte k posteli i komody odpovídajícího designu.
Pořiďte si do ložnice i zrcadlo
Nemáte vybrané zrcadlo. Doplňte svou ložnici o zrcadlo stejného designu jako je postel a ostatní nábytek ve Vaši ložnici.
Chraňte matraci potahem - zvolte jeho barvu

Potah ochrání matraci před nečistotami a zipy uzavřou matraci uvnitř potahu. Perfektně na matraci sedí. Vhodné k pohovkám. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce.

Úchytky k lepší manipulaci s matrací

Pro lepší manipulaci s matrací doporučujeme pořídit jednoduché úchytky, které Vám ušetří práci s občasným otáčením matrace.

Barva matrace

Pár tipů pro barvu: Přírodní. Základní bílá barva s jemnou režnou patinou. vhodná pro kombinaci polštářků a potahů č.072.režná, 300.bílé čtverce, 060.světle hnědá

Pořiďte si skvělé polštářky z bavlny
Nemáte vybrané žádné polštářky. Tento malý doplněk se hodí ke všem matracím a udělá Vám větší radost z nákupu.
Rozzařte polštářek barevným potahem

Nemáte vybrané žádné potahy na polštářky. Potah ochrání polštářek před nečistotami. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce a jsou krásně barevné.

Chraňte matraci potahem GUMA

Potah chrání matraci před nečistotami z bočních stran a z vrchní části, zespodu je uchycen gumičkou. Lépe se sundává, vhodné pro častější praní. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce.

Vylepšete svou matraci vrstvou Vlny

Nemáte zvolenou žádnou vlnu v matraci navíc. Pokud byste ovšem měli zájem vylepšit její tepelné vlastnosti, můžete tak učinit zde.

Změňte výšku matrace vrstvou Bavlny

Vaši novou matraci je možno zvýšit, případně snížit. Tím si jí přizpůsobíte pro požadavky Vaší postele nebo pro lepší manipulaci. Více materiálu přidá pocitově tuhost, avšak matrace se zjemní.

Odlišná barva spodní poloviny matrace