Postel Mamma 120x200

Postel Mamma 120x200

Postel by měla být dominantou Vaší ložnice. A postel Mamma má design, který upoutá hned na první pohled. Zaoblené tvary a kombinace bíle barvy i dřeva, vše působí moderně a lehce, přesto je postel vhodná i do klasického interiéru.

Vyberte si k posteli z naší nabídky kromě ladícího nábytku také přírodní matraci a budete mít doma kvalitní lůžko ideální pro plnohodnotný odpočinek.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

18 070 Kč

Zvolte barvu rámu
Postel je v jedné barevné kombinaci. Jedná se o dýhovaný masiv dubu v přírodní a bílé barvy. Barva je stejná i u všech dalších doplňků této modelové řady.
Přidejte rošt k posteli

Zatím máte postel bez lat'kového roštu.Vyberte si ke své oblíbené posteli i 14-ti laťkový rošt v pevném rámu. Dřevěný rošt je vhodným doplňkem do postele z masivního dřeva a ideální podklad pro přírodní futon.

Zvolte druh futonu (matrace)
Pokud již matraci máte, je možné zakoupit bez ní. Ovšem myslete na kvalitu svého spánku a zkuste některou z našich přírodních matrací nebo-Ii futonů.
Vyberte si vhodný NOČNÍ STOLEK
Nemáte vybraný noční stolek. S nočními stolky získáte odkládací prostor. Kovový noční stolek je velmi moderní a stylový doplněk postele Mamma.
Zvolte vhodnou KOMODU
Nemáte zvolenou komodu k posteli. Pokud chcete mít ložnici vyladěnou do posledních detailů přidejte k posteli i komody odpovídajícího designu. Možno vybírat z několika druhů.
Chraňte matraci potahem - zvolte jeho barvu

Potah ochrání matraci před nečistotami a zipy uzavřou matraci uvnitř potahu. Perfektně na matraci sedí. Vhodné k pohovkám. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce.

Úchytky k lepší manipulaci s matrací

Pro lepší manipulaci s matrací doporučujeme pořídit jednoduché úchytky, které Vám ušetří práci s občasným otáčením matrace.

Barva matrace

Pár tipů pro barvu: Přírodní. Základní bílá barva s jemnou režnou patinou. vhodná pro kombinaci polštářků a potahů č.072.režná, 300.bílé čtverce, 060.světle hnědá

Pořiďte si skvělé polštářky z bavlny
Nemáte vybrané žádné polštářky. Tento malý doplněk se hodí ke všem matracím a udělá Vám větší radost z nákupu.
Rozzařte polštářek barevným potahem

Nemáte vybrané žádné potahy na polštářky. Potah ochrání polštářek před nečistotami. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce a jsou krásně barevné.

Chraňte matraci potahem GUMA

Potah chrání matraci před nečistotami z bočních stran a z vrchní části, zespodu je uchycen gumičkou. Lépe se sundává, vhodné pro častější praní. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce.

Vylepšete svou matraci vrstvou Vlny

Nemáte zvolenou žádnou vlnu v matraci navíc. Pokud byste ovšem měli zájem vylepšit její tepelné vlastnosti, můžete tak učinit zde.

Změňte výšku matrace vrstvou Bavlny

Vaši novou matraci je možno zvýšit, případně snížit. Tím si jí přizpůsobíte pro požadavky Vaší postele nebo pro lepší manipulaci. Více materiálu přidá pocitově tuhost, avšak matrace se zjemní.

Odlišná barva spodní poloviny matrace

Pokud stojíte o opravdu velkou porci originality, je možné ušít matraci tak, že spodní strana bude mít jinou barvu než strana svrchní. Stačí sijen vybrat