Postel Mamma 120x200

Postel Mamma 120x200

Postel by měla být dominantou Vaší ložnice. A postel Mamma má design, který upoutá hned na první pohled. Zaoblené tvary a kombinace bíle barvy i dřeva, vše působí moderně a lehce, přesto je postel vhodná i do klasického interiéru.

Vyberte si k posteli z naší nabídky kromě ladícího nábytku také přírodní matraci a budete mít doma kvalitní lůžko ideální pro plnohodnotný odpočinek.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

17 210 Kč

Zvolte barvu rámu
Postel je v jedné barevné kombinaci. Jedná se o dýhovaný masiv dubu v přírodní a bílé barvy. Barva je stejná i u všech dalších doplňků této modelové řady.
Přidejte rošt k posteli
Zatím máte postel bez lat'kového roštu.Vyberte si ke své oblíbené posteli i 16-ti laťkový rošt. Dřevěný rošt je vhodným doplňkem do postele z masivního dřeva.
Zvolte druh futonu (matrace)
Pokud již matraci máte, je možné zakoupit bez ní. Ovšem myslete na kvalitu svého spánku a zkuste některou z našich přírodních matrací nebo-Ii futonů.
Vyberte si vhodný NOČNÍ STOLEK
Nemáte vybraný noční stolek. S nočními stolky získáte odkládací prostor. Kovový noční stolek je velmi moderní a stylový doplněk postele Mamma.
Zvolte vhodnou KOMODU
Nemáte zvolenou komodu k posteli. Pokud chcete mít ložnici vyladěnou do posledních detailů přidejte k posteli i komody odpovídajícího designu. Možno vybírat z několika druhů.
Chraňte matraci potahem - zvolte jeho barvu

Potah ochrání matraci před nečistotami a zipy uzavřou matraci uvnitř potahu. Perfektně na matraci sedí. Vhodné k pohovkám. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce.

Úchytky k lepší manipulaci s matrací
Pro lepší manipulaci s matrací doporučujeme pořídit jednoduché úchytky, které Vám ušetří práci s občasným otáčením matrace.
Barva matrace
Pár tipů pro barvu: Přírodní. Základní bílá barva s jemnou režnou patinou. vhodná pro kombinaci polštářků a potahů č.072.režná, 300.bílé čtverce, 060.světle hnědá
Pořiďte si skvělé polštářky z bavlny
Nemáte vybrané žádné polštářky. Tento malý doplněk se hodí ke všem matracím a udělá Vám větší radost z nákupu.
Rozzařte polštářek barevným potahem