Postele Jitona z masivu Amelia 180x200

Postele Jitona z masivu Amelia 180x200

Postel Jitona Amelia má krásný jednoduchý design a skvěle se bude vyjímat v každém interiéru. Vaše ložnice bude mít s postelí Jitona Ameila tu pravou dominantu a zároveň Vám poskytne vysoce komfortní lůžko.

Jistě doceníte i velkorysý úložný prostor, který se skrývá uvnitř rámu. Postele Jitona můžete doplnit o ladící sadu nábytku, takže celá Vaše ložnice bude mít jednotný ráz.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

18 850 Kč

Zvolte barvu rámu
Dýhovaná světlá barva dubu, krásně vynikne kontura dřeva. Světlé přírodní odstíny jsou vhodné do ložnice a výborně je lze kombinovat s jinými barvami. Stejná barva platí pro doplňkový nábytek.
Přidejte rošt k posteli
Zatím máte postel bez lat'kového roštu.Vyberte si ke své oblíbené posteli i 16-ti laťkový rošt. Dřevěný rošt je vhodným doplňkem do postele z masivního dřeva.
Zvolte druh zadního čela
Bíle čalouněné čelo dodá posteli neotřelý vzhled. Vámi vybrané čelo je skvělé nejen pro svou estetickou funkci. Pro ještě větší komfort například při čtení v posteli zvolte vysoké čalouněné čelo.
Zvolte druh futonu (matrace)
Pokud již matraci máte, je možné zakoupit bez ní. Ovšem myslete na kvalitu svého spánku a zkuste některou z našich přírodních matrací nebo-Ii futonů.
Prodlužte si svou postel
Standardní délka lůžka vyhovuje většině zákazníků. Pokud si chcete dopřát více místa pro skvělý odpočinek, zvolte si variantu o 10 či 20 centimetrů delší.
Vylepšete úložný prostor postele
Nemáte vybrané dno úložného prostoru. Prostor poslouží například pro uložení krabic. Nechcete-li, aby Vaše věci byly jen tak na zemi, pořiďte si dno k úložnému prostoru.
Vyberte si vhodný NOČNÍ STOLEK
Nemáte vybraný noční stolek. S nočními stolky získáte úložný i odkládací prostor a z postele se stane sestava do ložnice. Vyberte si z několika typů nočních stolků.
Zvolte vhodnou KOMODU
Nemáte zvolenou komodu k posteli. Pokud chcete mít ložnici vyladěnou do posledních detailů. přidejte k posteli i komody odpovídajícího designu.
Pořiďte si do ložnice i zrcadlo
Nemáte zvolené zrcadlo. Doplňte svou ložnici o zrcadlo designově sladěné nejen s postelí, ale s celou sérií nábytku do ložnice.
Chraňte matraci potahem - zvolte jeho barvu

Potah ochrání matraci před nečistotami a zipy uzavřou matraci uvnitř potahu. Perfektně na matraci sedí. Vhodné k pohovkám. Nabízíme potahy ze 100% silné bavlněné tkaniny a syntetické, které jsou semišové HC a voděodolné FABRIX. Lze prát v pračce.

Úchytky k lepší manipulaci s matrací
Pro lepší manipulaci s matrací doporučujeme pořídit jednoduché úchytky, které Vám ušetří práci s občasným otáčením matrace.
Barva matrace