Upozorňujeme, že se nejedná o naši firemní prodejnu, ale pouze o drobnou ukázku našich nejprodávanějších produktů ve smluvních prostorách našich partnerů.

otestujte-matraci


Zvětšit mapu

Uvědomujeme si, jak důležité je mít možnost novou matraci vyzkoušet.
Pro internetový obchod není zcela jednoduché vybudovat běžnou pobočku a udržet zároveň příznivou cenu.

Proto jsme pro Vás připravili Partnerský show-room, ve kterém naleznete naše nejoblíbenější matrace. Poznáte kvalitu provedení, a vyzkoušíte si, jaká matrace je pro Vás ideální.

 

Adresa:

Plachého 27, České Budějovice, 37001, Masáže Plachanda

Otevírací doba:

Je plovoucí. Rádi Vám objednáme prohlídku na telefonu 603 100 709 (stačí prozvonit, nebo zaslat SMS) nebo na emailu nejfuton@nejfuton.cz  (Infolinka v provozu PO-PA od 10:00-18:00)

Kontakt:

Dotazy, servis a objednávky zajišťuje naše zákaznická linka 603 100 709 nebo email nejfuton@nejfuton.cz  (Infolinka v provozu PO-PA od 10:00-18:00)

O provoz se stará: Štěpán Raiter

Kudy k nám:

Ukázkové zboží se nachází v příjemném prostředí masážního studia Masáže Plachanda

Trolejbusy číslo: 3, 4, 9; Autobusy číslo: 1, 6, 11 - zastávka Poliklinika Sever

Parkování je možné na ulici před studiem.

Jaké zboží je k vyzkoušení:

Na místě naleznete naše nejoblíbenější matrace ve zmenšené podobě na podložkách tatami. Ve velikosti, která umožňuje pohodlně vyzkoušet ideální tvrdost, a je šetrná na místo: 120x60 cm. Prohlédnete si složení a materiál matrace zevnitř (barva futonu odpovídá barvě jeho průřezu), vzorník barev. Na naší zákaznické podpoře 603 100 709 je Vám k dispozici od 10-18:00 h. vyškolený pracovník pro Vaše dotazy či případnou objednávku. Jmenovitě naleznete matraci Bavlna, matraci Kokos, matraci Latex, podložku Tatami a potah ZIP.

Personál studia bohužel není vyškolen.

Prostředí partnerského studia a jeho služby:

V našem studiu najdete širokou nabídku masáží, nechte se hýčkat, rozmazlovat, uvolněte napětí všedních dnů. Naše masérky nabízejí různé typy masáží, určitě si vyberete. O provoz se stará Jarka Nechvátalová

Více naleznete na masazeplachanda.cz

+420 774 487 876, nebo masazeplachanda@seznam.cz