Upozorňujeme, že se nejedná o naši firemní prodejnu, ale pouze o drobnou ukázku našich nejprodávanějších produktů ve smluvních prostorách našich partnerů.

otestujte-matraci
Zvětšit mapu


Uvědomujeme si, jak důležité je mít možnost novou matraci vyzkoušet.
Pro internetový obchod není zcela jednoduché vybudovat běžnou pobočku a udržet zároveň příznivou cenu.

Proto jsme pro Vás připravili Partnerský show-room, ve kterém naleznete naše nejoblíbenější matrace. Poznáte kvalitu provedení, a vyzkoušíte si, jaká matrace je pro Vás ideální.

 

Adresa:

sady 5.května 32, Plzeň, 301 00, v prostorách kadeřnictví - Biostezka (kosmetické studio Dr. Hauschka)

Otevírací doba:

Prohlídku je třeba rezervovat na telefonu 723 233 978 BEZ PŘEDCHOZÍ REZERVACE NENÍ MOŽNÉ PROHLÍDKU ZAJISTIT!

Kontakt:

Dotazy, servis a objednávky zajišťuje naše zákaznická linka 603 100 709 nebo email nejfuton@nejfuton.cz  (Infolinka v provozu PO-PA od 10:00-18:00)

Kudy k nám:

Autem: Dům se nachází přímo proti parkovacímu domu Rychtářka, v centru Plzně. Pěší lávkou z parkovacího domu dojdete přímo k našim dveřím.
Pěšky: 3 min z náměstí Republiky. Rooseveltovou ulicí až k Saskému (Rooseveltovu) mostu. Těsně před mostem doprava.

Jaké zboží je k vyzkoušení:

Na místě naleznete naše nejoblíbenější matrace ve zmenšené podobě na podložkách tatami. Ve velikosti, která umožňuje pohodlně vyzkoušet ideální tvrdost, a je šetrná na místo: 120x60 cm. Prohlédnete si složení a materiál matrace zevnitř (barva futonu odpovídá barvě jeho průřezu), vzorník barev. Na naší zákaznické podpoře 603 100 709 je Vám k dispozici od 10-18 hod. vyškolený pracovník pro Vaše dotazy či případnou objednávku. Jmenovitě naleznete matraci Bavlna, matraci Kokos, matraci Latex, podložku Tatami a potah ZIP.

Personál salónu bohužel není vyškolen.

Prostředí partnerského salónu a jeho služby:

Biostezka je obchod s nejširší nabídkou biokosmetiky a ekodrogerie v Plzni. Součástí provozu je kosmetické studio Dr.Hauschka a kolagenové centrum - Plzeň. Provádíme kosmetické ošetření, regenerační ošetření galvanic Nu skin. V prodeji kompletní sortiment Dr.Hauschka a další přírodní bio kosmetika, živý kolagen Inventia, eko drogerie Eurona, aniontové vložky, potravinové doplňky Energy, Bachova terapie a parfémy. Součástí prostor je mini showroom Nejfuton. O provoz se stará Karolína Kolovratová.

Více naleznete na www.drhauschka.webnode.cz

+420 723 233 978, nebo info@biostezka.cz