Upozorňujeme, že se nejedná o naši firemní prodejnu, ale pouze o drobnou ukázku našich nejprodávanějších produktů ve smluvních prostorách našich partnerů.

otestujte-matraci


Zvětšit mapu

Uvědomujeme si, jak důležité je mít možnost novou matraci vyzkoušet.
Pro internetový obchod neni zcela jednoduché vybudovat běžnou pobočku a udržet zároveň příznivou cenu.

Proto jsme pro Vás připravili Partnerský show-room, ve kterém naleznete naše nejoblíbenější matrace. Poznáte kvalitu provedení, a vyzkoušíte si, jaká matrace je pro Vás ideální. 

 

Adresa:

A. Randýskové 1799,  Zlín, 760 01, v prostorách rodinného domku centrum Radost - Masáže a soukromé vzdělávací zařízení

Otevírací doba:

Je plovoucí. Rádi Vám objednáme prohlídku na telefonu 603 100 709 (stačí prozvonit, nebo zaslat SMS) nebo na emailu nejfuton@nejfuton.cz  (Infolinka v provozu PO-PA od 10:00-18:00)

Kontakt:

Dotazy, servis a objednávky zajišťuje naše zákaznická linka 603 100 709 nebo email nejfuton@nejfuton.cz  (Infolinka v provozu PO-PA od 10:00-18:00)

O provoz se stará: Štěpán Raiter

Kudy k nám:

Trolejbusová linka č. 4 zastávka Randýskové

Parkování je možné na ulici před domem.

Jaké zboží je k vyzkoušení:

Na místě naleznete naše nejoblíbenější matrace ve zmenšené podobě na podložkách tatami. Ve velikosti, která umožňuje pohodlně vyzkoušet ideální tvrdost, a je šetrná na místo: 120x60 cm. Prohlédnete si složení a materiál matrace zevnitř (barva futonu odpovídá barvě jeho průřezu), vzorník barev. Na naší zákaznické podpoře 603 100 709 je Vám k dispozici od 10-18:00 h. vyškolený pracovník pro Vaše dotazy či případnou objednávku. Jmenovitě naleznete matraci Bavlna, matraci Kokos, matraci Latex, podložku Tatami a potah ZIP

Personál salonů bohužel neni vyškolen.

Prostředí partnerského salónu a jeho služby:

Centrum Radost - to není jenom celá paleta oblíbených masáží, ale dále slouží jako soukromé vzdělávací zařízení, které se nachází v příjemném prostředí rodinného domku. Skvělá dostupnost MHD. Lze vybírat z mnoha druhů masáží. V nabídce jsou masáže: klasická, relaxační a rekondiční nebo masáž horkými lávovými kameny, originální thajské masáže a masáže školních dětí. Zdaleka nejen to!
O provoz se stará zkušená lektorka Jarmila Trčalová, která mimo masáže pořádá zajímavé kurzy masáží dětí a kojenců, masáží předškolních a školních dětí nebo kurz aromatická masáž svíčkou.

Více naleznete na masazzlin.cz

+420 776 899 463, nebo trcalovaj@masaszlin.cz