Upozorňujeme, že se nejedná o naši firemní prodejnu, ale pouze o drobnou ukázku našich nejprodávanějších produktů ve smluvních prostorách našich partnerů.

otestujte-matraci


Zvětšit mapu

Uvědomujeme si, jak důležité je mít možnost novou matraci vyzkoušet.
Pro internetový obchod neni zcela jednoduché vybudovat běžnou pobočku a udržet zároveň příznivou cenu.

Proto jsme pro Vás připravili Partnerský show-room, ve kterém naleznete naše nejoblíbenější matrace. Poznáte kvalitu provedení, a vyzkoušíte si, jaká matrace je pro Vás ideální. 

 

Adresa:

A. Randýskové 1799,  Zlín 760 01 v prostoru salónu Masáže Zlín

Otevírací doba:

Je plovoucí. Rádi Vám objednáme prohlídku na telefonu 603 100 709 (stačí prozvonit, nebo zaslat SMS) nebo na emailu nejfuton@nejfuton.cz  (Infolinka v provozu PO-PA od 10:00-18:00)

Kontakt:

Dotazy, servis a objednávky zajišťuje naše zákaznická linka 603 100 709 nebo email nejfuton@nejfuton.cz  (Infolinka v provozu PO-PA od 10:00-18:00)

O provoz se stará: Karel Nováček

Kudy k nám:

Ukázkové zboží se nachází v příjemném prostředí salónu: Masáže Zlín

Trolejbusová linka č. 4 zastávka Randýskové

Parkování je možné na ulici před salonem

Jaké zboží je k vyzkoušení:

Na místě naleznete naše nejoblíbenější matrace ve zmenšené podobě na podložkách tatami. Ve velikosti, která umožňuje pohodlně vyzkoušet ideální tvrdost, a je šetrná na místo: 120x60 cm. Prohlédnete si složení a materiál matrace zevnitř (barva futonu odpovídá barvě jeho průřezu), vzorník barev, a na naší zákaznické podpoře 603 100 709 je Vám k dispozici od 10-18:00 h. vyškolený pracovník pro Vaše dotazy či případnou objednávku. Jmenovitě naleznete matraci Bavlna, matraci Kokos, matraci Latex, podložku Tatami a potah ZIP

Personál salonů bohužel neni vyškolen.

 Prostředí partnerského salónu a jeho služby:

Masáže Zlín - to je celá paleta oblíbených masáží. V příjemném prostředí snadno dostupném z MHD se můžete těšit krom oblíbené klasiky jako jsou masáže:

Klasická, relaxační a rekondiční, nebo Masáž horkými lávovými kameny, třeba i na originální Thajské masáže a Masáže školních dětí. Zdaleka nejen to! Zkušená lektorka Jarmila Trčalová pořádá zajímavé kurzy masáží dětí a kojenců, masáží předškolních a školních dětí, nebo kurz aromatická masáž svíčkou.

Více naleznete na masazzlin.cz

+420 776 899 463, nebo trcalovaj@seznam.cz

Masáže ve Zlíně, show room Nejfuton