darkový-kupon-nejfutonDárkový voucher k Vaší objednávce

Dochází Vám inspirace a nevíte čím potěšit Vaše nejbližší? Nakupte u nás novou matraci, lenošku nebo pohovku a získejte “Vánoční” voucher na další nákup na eshopu www.nejfuton.cz, který udělá radost úplně každému. Vy se nemusíte trápit s výběrem dárků a obdarovaný si vybere dle vlastních preferencí. Přispějte svým nejbližším na kvalitní spaní či lenošení! 

nákup v hodnotě 0 - 5.000 Kč - voucher 750 Kč
nákup v hodnotě 5.000 - 10.000 Kč - voucher 1.500 Kč
nákup v hodnotě 10.000 - 15.000 - voucher 2.000 Kč
nákup v hodnotě 15.000 - 20.000 - voucher 2.500 Kč
nákup v hodnotě nad 20.000 Kč - voucher 3.000 Kč

Dárkový voucher bude přibalen ve Vaší objednávce. Náhled dárkového voucheru uvidíte zde.

vlna v matraci

Vlna k matraci nyní ZDARMA

Vylepšení matrace vlnou Vám nyní nabízíme bez příplatku. Přidáme Vám vrstvu vlny z každé strany. To znamená lepší tepelné a izolační vlastností futonové matrace a ušetříte navíc krásných 900 Kč. Vlnu si lze přidat při konfiguraci Vaší matrace.

barevne-matrace

Barva matrace nyní ZDARMA

Estetické vylepšení v podobě barvy matrace Vám přinášíme ve vánoční akci rovněž bez příplatků. Vyberte si svoji oblíbenou barvu pro Váš nový futon a ušetřete až 1.300 Kč. Barva matrace je taková maličkost, ale dokáže udělat velkou radost a rozzářit nejeden úsměv, navíc když je to nyní zdarma. Barvu tkaniny si lze zvolit při konfiguraci Vaší matrace.

 

Kovové knoflíky nyní ZDARMA

Mezi další estetické vylepšení, které Vám nabízíme zdarma jsou kovové knoflíky v libovolné barvě. Vyberte si svoji oblíbenou barvu a rozzařte svou novou futonovou matraci tímto doplňkem a ušetřete při tom až 500 Kč. Knoflíky si lze zvolit při konfiguraci Vaší matrace.

 

 

klikni pro více informací