AffiliateAffiliate - vydělávejte s námi

 

Rychlé odkazy

náhled na provize

- bannery na web

- PR články

- odkaz do patičky

 

Vydělávejte s námi a získejte vysoké provize!

 

Jak to funguje?

- partnerský program stojí na jednoduchém principu. Doporučte klientům naše zboží a získejte podíl na výnosu ve výši 7% z hodnoty objednávky (obraty objednávky jsou běžně v rozmezí 2 000 - 30 000 Kč)

- na podporu prodeje jsme pro Vás připravili PR články a reklamní bannery. Vlastní kreativita (třeba v podobě svého článku) je vítána, a vyplatí se.

-vytvoříme Vám uživatelský účet, ve kterém můžete monitorovat množství přístupů z Vaší na naši stránku a obraty nákupu (data se aktualizují 1x za 48 hodin). Žádný proklik z Vašeho webu k nám Vám neuteče!

 

Výplata a informace

- po uplynutí 30-ti dnů od objednávky Vám vzniká právo na provizi nad 500 Kč. Tato doba je nutná na vyrobení zboží, jeho odeslání a vypršení ochranné lhůty na vrácení zboží. Ohledně vyplacení provize budete vyrozuměni e-mailem.

- provize se vyplácí 10. dne v měsíci

- provizi vyplatíme buď na fakturu a nebo (nemáte-li živnost) oproti smlouvě

 

Jak začít?

- stačí si zažádat o zařazení do systému u kolegyně Evy na e-mailové adrese eva.pavlickova@nejfuton.cz

- podmínkou je umístění jednoho textového odkazu na titulní stránku Vašeho webu, třeba do patičky. Odkaz stáhnete ZDE (i ten Vám může vydělávat). Dále doporučujeme umístit reklamní bannery či PR články na Vaše stránky, které přivedou další kupující.